Blog Detail

  • Home
  • Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıkan bir Ilim Insanı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak yalnızca başına öne çıkan en muhteşem oranda ilaç yürekerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu muhteşem adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği düzı büyültmek isteyen Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile yan yana kurmuş oldukları Ar-Ge isminde programın genel resi beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanın bilim dağarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek artırma çkızılışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle sürdürmek istemeyen temeları anlamında ülkesini geceli gündüzlü temaşa eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi temelvuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı temelvurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki müstacel vüruten olaylarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle yan yana tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzında bundan sonra sadık bir kompetan olmasıyla yan yana kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda muhteşem bir öneme ehil olan Alkoçlar, Cihan çapında ülke edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kere sürülen flavonol glikozit esaslı tutulmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise umum beyninde en çok buluş belgesi temelvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Ilim Insanı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çkızılışmalarla insanlık geçmişine faydasını hiç natamam etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı sayesinde kalburüstü emeklere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü gerilar elde etse bile katiyen çkızılışmalarından vazgeçmemiş geceli gündüzlü olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez yan yana tutulmak üzere tedavi yuğrunda vüruttirdiği bileşkeleri keşfederek insanlık geçmişine muhteşem bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese bile bazı muteber molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek dayamak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha müşküllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız malum şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha bile sükselı olmuşdolaşma. Tek kötü (taç ağırlık) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonrasında ise 25’e doğru ülkede müsaadeı alınmıştır. Tüm çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birbunca şirketin müşareket ve müessis kadrosunda ülke almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli resi beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başkan Muavinsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca bileşkenin nispetle insanoğluna yarayacak emekler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta taçıkların geçmesi yürekin sınırlı bir ahitı beklesek bile kimiları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile yürekerisinden zahmetsiz bir biçimde tedavi edebilmek yürekin bu kullanılıyor. Hatta seksüel emeklev bozukluğunu da tedavi etmek yürekin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış nâre karşı dirençli ve müşküllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde buluş belgesi temelvurularının 2000 adetine doğruın tanrı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı emekleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her ahit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun kesiksiz kapanmalara ve sosyal yaşamdan ırak zaruri nesil istirahatlarine maruz mütebaki dünya toplumlarında birbunca alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir şiddet kazanmış durumda.

Konuyla dayalı görüşünü beyan eden Spektral Holding El Yerleşmiş Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra dayalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına gestaltlabilecek en esaslı katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine muhteşem miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna model çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da muhteşem vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis meyanğıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde ülke düz diğer marifet adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok muhteşem bir oranda farmasötik bileneşeli patentinin tanrı sahibi olması ve temelvurusunu ilk karşılayıcı koca olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı girizgâhimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın gerçek fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser düzında çkızılışmalarını geceli gündüzlü vâsileterek geceli gündüzlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birbunca yol Türkiye Yılın Ilim Insanı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde bileğil diyar dışında şu demek oluyor ki global anlamda da birbunca ödülleri alarak bulduğu farklı otların zıtlığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile yan yana kalburüstü emeklere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz yürekin yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı emeke yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birbunca farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken model faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye temelladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çkızılışmaları bulunan Spektral Mevduat Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma eder yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda ülke düz bir zer sahası ile yan yana temellatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğemekikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun sabit eder yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a tabi maden ruhsatları ile esenlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal ast gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile dayalı bile bilim veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hak modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak emektiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir beceri güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.akarsu ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası tutulmak üzere dü sınai hammadde maden sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen makalelı açıklamada reylerine ülke verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye muhteşem katma eder sağlama potansiyeline ehil olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve neva yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise natürel malzeme gestaltsındaki tırı vırıluklar sayesinde etkili derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan etkili oranlarda yalıtım esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt sunma planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine onat rezerv belirleme raporları düzenlenerek bölüt sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada ülke düz tafsilatlara bakılırsa ayrıca, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Write a comment

https://dogumkontrol.name.tr/ https://evdeekis.name.tr/ https://sanliurfawebtasarimseo.name.tr/ https://gunesenerjisi.name.tr/ https://amasyafirmarehberi.name.tr/ https://whichdosports.enpatika.com/ https://howtoinvest.enpatika.com/ https://whatexchangeisthecoin.enpatika.com/ https://whatisprefab.enpatika.com/ https://howmuchissilver.enpatika.com/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Steroid Satın Al Puro Satın Al kıbrıs escort kilis escort puff bar elektronik sigara