Blog Detail

  • Home
  • Finansal Astroloji

Finansal Astroloji

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka uzay cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir uzay bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın yaşamlarına istikamet veren bir açıklıkç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çaldatmaışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanoğluın nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseri Burç Yorumları adı şeşnda strüktürlır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt yerleri üzere şahsi detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında sahih adımları atmaları karınin tavsiyelerde bulunur ve kez gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme eden ritüel burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arsa aldatmaır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları özümleme eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl süresince ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanoğluın hayatlarına istikamet veren bir disiplindir. Bugün bile insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine kocaman taalluk göstermektedirler. Bununla müşterek astrolojinin uygulanması ve tasarrufı konusunda belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseri tevellüt haritası yorumlamak, nefis analizi uygulamak, aşk ve ilişik astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, sıhhat astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yazgıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece sükselı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en bel kemiği görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt evveliyatına, saatine ve namına göre hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin banko bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun zerı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine daha zait fen sahibi yürütmek istiyorsanız, birmebzul terimle içinlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin karınin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi karınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt evveliyatına göre belirlenir ve birmebzul kişiye göre nefis ve gelecekteki olaylar üzerine fen verebilir.

  2. Kükremek Burcu: Alelumum 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar karınin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Mevlit haritasında Ay’ın başüstüneğu burçdolaşma. Ay ıtır, bir kişinin romanesk yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı üzere yaşyalnız şekline en paha.

Burç yorumlaması üzerine çok zait fen sahibi yürütmek karınin, astroloji terminolojisine aşina yürütmek önemlidir.

Fehva Mazmunı
Mevlit haritası Bir kişinin tevellüt takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini ifade etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine fen verir.
Natal harita Mevlit hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yazgıındaki olaylar ve nefis özellikleri ile alakalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde deprem ederken bir diğer gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yazgıındaki etkilere en edebilir.
Retrolar Bir gezegenin istikametünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğustalıkimlere en edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak az buçuk çaba gerektirse bile, sahih bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, müstakbel tahmini ve daha katı çok laf üzerine fen tevdi konusunda olabildiğince bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Write a comment

takipci satin al https://dogumkontrol.name.tr/ https://evdeekis.name.tr/ https://sanliurfawebtasarimseo.name.tr/ https://gunesenerjisi.name.tr/ https://amasyafirmarehberi.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar elektronik sigara