Blog Detail

  • Home
  • hostingadresi.com: Hosting

hostingadresi.com: Hosting

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde yalnızca bir anonsör üzerinde, sunucunun bant ferahliği ve fiziki gücüne bakarak şu denli sayıda hosting çitndırılabilir, sözcük gelimi averaj bir konut elektronik beyinından oluşturulacak bir anonsör 100 sayı linux hosting çitndırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve koca yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den şu denli hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör bant ferahliği ya da gidiş geliş, şayet var ise elektrik ücreti şayet dilek ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak mukayyetm ve lisansların da ücretleri anlaşhamur ilişkilı olarak sizin karşıtlamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çalışır durumda data centera doğrulama kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu bakım sunulabilir, esasen aldığınız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada yalnızca nüans size ilgili bir limit dahilinde bir den şu denli hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette dilek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza ilişkilı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını mukavele bitiminde sunucunun size ilgili olacağı tahüdünü verebilirler, uygun şartlarda fiziki makinanın averaj maliyetini ve buna ilişkilı olarak bant ferahliği ve elektrik ücretini hatta ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Farazi Kiralık Anonsör
Bu hizmette dilek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza ilişkilı olarak sizin adınıza fiziki bir anonsör üzerinden göz paylaşımı yöntemi ile katkısızlanmaktadır. Burada kullanacağınız göz CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Write a comment

takipci satin al https://dogumkontrol.name.tr/ https://evdeekis.name.tr/ https://sanliurfawebtasarimseo.name.tr/ https://gunesenerjisi.name.tr/ https://amasyafirmarehberi.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar elektronik sigara